Dobry plan treningowy to taki, który weźmie pod uwagę nie tylko nasze możliwości fizyczne

Dobry plan treningowy to taki, który względni nie tylko nasze możliwości fizyczne, ale także odpowiednio opisze naszą dietę. Często młodzi ludzie, szczególnie bez doświadczenia, nie mają pojęcia o tym, jak poprawnie ćwiczyć, jak ze sobą łączyć trenowane partie mięśni, nie mówiąc już o sposobie żywienia. Niekiedy napotyka się takich amatorów, którzy nie wiedzą nawet o tym, co to jest białko, po co i kiedy dokładnie należy przyjmować węglowodany, nie wiedzą nic na temat tego, w jaki sposób poprawnie wykonywać ćwiczenia.

Czytaj dalej


Jak wyglądają ćwiczenia zawodników przed zawodami,jednego z najtrudniejszych sportów świata,triathlonu?

Każdy sport wymaga od człowieka ogromu czasu, energii jak również samozaparcia i uporu. Niezależnie czy jest to bieganie,pływanie, czy podnoszenie ciężarów na siłowni, istnieją momenty, w których zwyczajnie nie chce się zrywać z łóżka o szóstej rano i iść biegać, gdy za oknem śnieg z deszczem. A jednak dla profesjonalnych sportowców nie ma wykrętów i co dzień należy odbębnić wielogodzinny, żmudny trening.

Czytaj dalej


Gdzie poszukiwać tanich i równocześnie biegłych przeprowadzek we Wrocławiu?

Przeprowadzka umie przysporzyć nie lada kłopotów. Każdy kto miał za sobą choćby jedną przeprowadzkę bezsprzecznie wie, że wiąże się to z sporymi kłopotami, sporą ilością ofiarowanego czasu, nieraz przeprowadzce towarzyszą także nerwy oraz stres. Mało tego nie każdy posiada odpowiedni wóz, w którym bez trudu zdoła przewieźć swoje rzeczy, natomiast kilkukrotna jazda w tę oraz z powrotem (nie mówiąc już o każdorazowym załadunku i rozładunku) bezsprzecznie do najprzyjemniejszych nie przynależy.

Czytaj dalej