Wypoczynek marzeń – w jakie miejsce pojechać?

Orlica to kompetentny organizator wyjazdów działający na rodzimym rynku od wielu lat. Specjalizują się w organizowaniu niezapomnianych wyjazdów do Europy i niecodziennych ferii narciarskich. Biuro podróży Orlica jako organizator wypoczynku oferuje przede wszystkim tygodniowe lub 14-dniowe wycieczki samolotowe. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk m.in w Wrocławiu i Gdańsku. Ci którzy wolą relaksować się w indywidualny sposób firma daje możliwość wykupienia tylko przelotu.

Czytaj dalej


Egzotyczne i cudowne wakacje na Kubie oraz Dominikanie – tanie podróże z Niemiec

Jeśli wybierasz się na egzotyczne ferie i chcesz zwiedzić śliczne, ciepłe kraje, marzy Ci się wygrzewanie w ciepłym słońcu na ładnej, piaszczystej plaży, a do tego pragnąłbyś popływać w błękitnych lagunach to z pewnością spodobają Ci się wakacje na Kubie bądź też na Dominikanie. Te piękne miejsca pewnie zapierają dech w piersiach, spotkasz tam naprawdę niezwykłe krajobrazy i urocze widoki, nie mówiąc już o gorącym słońcu. Wakacje na Kubie czy Dominikanie bez wątpliwości spodobają się miłośnikom egzotycznych klimatów.

Czytaj dalej


Kiedy zbliża się okres wakacyjny wielu z nas zastanawia się gdzie pojechać, w jaki sposób szybko i tanio zorganizować atrakcyjną wycieczkę

W jaki sposób zminimalizować koszty podczas wycieczki czy też gdzie zamówić nocleg, gdy już wybraliśmy najlepsze miejsce do wypoczynku. To oczywiście tylko część istotnych pytań, które stawia sobie każdy podróżnik zanim wyjedzie na wczasy. Na większość z nich nie ma jednej błyskawicznej odpowiedzi i nierzadko musi minąć sporo czasu nim zorientujemy się w temacie. Dzieje się tak szczególnie wtedy, gdy po raz pierwszy planujemy gdzieś na dłużej pojechać i nie wiemy kompletnie jak się do tego zabrać. Czy lecieć samolotem, czy nocować w hotelu, jakie są najkorzystniejsze oferty last minute – na te i wiele innych pytań dostaniemy błyskawicznie odpowiedź odwiedzając biuro podróży.

Czytaj dalej