Egzotyczne i cudowne wakacje na Kubie oraz Dominikanie – tanie podróże z Niemiec

Jeśli wybierasz się na egzotyczne wakacje oraz chcesz zwiedzić piękne, ciepłe kraje, marzy Ci się wygrzewanie w ciepłym słońcu na ślicznej, piaszczystej plaży, a oprócz tego chciałbyś popływać w błękitnych lagunach to na pewno spodobają Ci się wakacje na Kubie lub też na Dominikanie. Te śliczne miejsca zapewne zapierają dech w piersiach, spotkasz tam faktycznie niezwykłe krajobrazy i cudne widoki, nie mówiąc już o żarliwym słońcu. Wakacje na Kubie czy Dominikanie na pewno spodobają się miłośnikom egzotycznych klimatów.

Czytaj dalej


Kiedy w Polsce pada deszcz, wybierz się na urlop

To bzdura, że na wakacje trzeba wyjeżdżać tylko latem. W wypoczynkowych krajach, które są najchętniej wybierane przez turystów, znośne temperatury zazwyczaj dominują okrągły rok. Na dodatek w okresie posezonowym ceny wycieczek są zdecydowanie mniejsze, co jest zaletą dla wszystkich tych, którzy mają mało środków. To znakomita szansa na wypoczynek dla mniej zamożnych.

Czytaj dalej


Kiedy zbliża się okres wakacyjny wielu z nas zastanawia się gdzie pojechać, w jaki sposób szybko i tanio zorganizować atrakcyjną wycieczkę

W jaki sposób zminimalizować koszty podczas wyjazdu lub gdzie zamówić nocleg, gdy już wybraliśmy konkretne miejsce wypoczynku. To rzec jasna tylko część ważnych pytań, które stawia sobie każdy podróżnik zanim wyjedzie na wakacje. Na większość z nich nie ma jednej łatwej odpowiedzi i niekiedy musi minąć sporo czasu zanim zorientujemy się w temacie. Ma to miejsce zwłaszcza wówczas, gdy po raz pierwszy planujemy gdzieś na dłużej wyjechać i nie mamy kompletnie pojęcia jak się za to zabrać. Czy polecieć samolotem, czy zamówić nocleg w hotelu, jakie są najatrakcyjniejsze oferty last minute – na te i wiele innych pytań dostaniemy błyskawicznie odpowiedź odwiedzając biuro podróży.

Czytaj dalej