Gdzie wysłać dziecko na wypoczynek?

Wyjazdy na wakacje – lubimy je nie tylko my, ale również nasze dzieci. Dla nich są to nawet większe emocje. W końcu taki wyjazd to zawsze coś nowego, ekscytującego i wyjątkowego. Dziecko cieszy się z możliwości zwiedzenia nowego miejsca, odkrycia go, z szansy na poznanie czegoś nowego i spędzenia wolnych chwil z rówieśnikami. Ponadto dla dziecka taki wyjazd to okazja, by trochę się usamodzielnić, przyzwyczaić, że rodzice nie będą mu towarzyszyć w każdej chwili, wprawić się w pewnych codziennych czynnościach. Jeśli więc tylko jest ku temu sposobność, koniecznie wysyłajmy nasze dzieci na rozmaite wyjazdy, wycieczki i kolonie. To będzie dla nich nie tylko przygoda, ale i szkoła życia.

Czytaj dalej


Ogólnorozwojowy crossfit – sposób na odpowiednią sylwetkę

Wszyscy marzymy o idealnej figurze. Przeglądamy popularne czasopisma i podziwiamy sylwetki światowych sław, które mogą się poszczycić idealnymi kształtami. Przyrównujemy własne ciało do nich i popadamy w ogromną rozpacz. Przede wszystkim, najczęściej fotografie w tego typu tabloidach to rezultat pracy photoshopu. Poza tym, mnóstwo artystów swoją nienaganną figurę zawdzięcza wielu zabiegom upiększającym. O wiele łatwiej zadbać o własne ciało na własną rękę.

Czytaj dalej


Odzież dla puszystych – czyli nie ma powodów do wstydu.

Wspólnie ze wzrostem dobrobytu w krajach Zachodu ludziom rosną także brzuchy, mówiąc zwięźle pulchniejemy. Dlatego dyktatorzy modowi co rusz pokazują na pokazach mody stroje odzieży w rozmiarze XXL!
W naszym państwie nadwaga typu „amerykańskiego” raczej nam nie grozi, gdyż nie należymy do najsilniej rozwiniętych państw świata, ale nadwaga jest pomimo tego powszechna pośród aż 10% Polaków.

Czytaj dalej