Do czego mogą być w danym czasie wykorzystane repliki palnej broni?

W pierwszej kolejności dobrze jest sobie odpowiedzieć na pytanie, czym są repliki ASG. Mianowicie są to replikami prawdziwej broni palnej w skali 1:1. Zazwyczaj strzelają plastikowymi kulkami o przekroju 6 mm ewentualnie 8 mm. Choć te drugie są rzadziej spotykane. Kulka z takiej palnej broni jest wystrzeliwana z lufy za pośrednictwem powietrza sprężonego ewentualnie innego gazu. Potrafi pokonać odległość nawet stu m. Aktualnie są produkowane repliki większości robionej na świecie ostrej broni. Repliki ASG najczęściej się dzieli ze względu na napęd.

Czytaj dalej


Obudujesz teledysk świetnym dźwiękiem, nakręcisz dżingla – korzystaj z usług studia nagraniowego

Studio nagraniowe to pomieszczenie lub kompleks pomieszczeń, jakie kojarzą się zwłaszcza z uniwersalnym i sprawdzonej jakości wyposażeniem dźwiękowym, wyregulowaną akustyką ściany do nagrań głosowych jak i instrumentami. Oferty studiów nagraniowych posiadają szeroką gamę usług związanych z nagrywaniem, produkcją spotów reklamowych i wielu innych opcji.

Czytaj dalej


Zatroszcz się o właściwe okoliczności dla spożywania kawy! Kup najlepsze akcesoria i raduj się smakiem i zapachem naparu!

Kawa stała się jednym z ulubionych napojów naszych rodaków, wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie poranka bez szklanki bądź kubka „małej czarnej”. Kawa zapewnia należytą porcję energii na zaczynający się dzień, wspomaga koncentrację, gdy w następnych godzinach ogarnia nas znużenie obowiązkami. Bywa również idealnym dodatkiem do wydarzeń i biznesowych. Dobrze jest zatroszczyć się o odpowiednią oprawę, aby cieszyć się świetnym smakiem i aromatem kawy!

Czytaj dalej