Czy wybrałeś już miejsce na swój urlop?

Ecco Holiday to rzetelny organizator podróży czarterowych działający na rodzimym rynku od ponad pięciu lat. Specjalizują się w organizowaniu bombowych wypraw egzotycznych i niecodziennych rejsów wycieczkowych oraz ofert typu Last minute. Jako pierwsi w Polsce zaoferowali wakacje czarterowe w tak odległych miejscach. Firma Ecco Holiday jako organizator wypoczynku oferuje przede wszystkim tygodniowe lub dwutygodniowe pobytowe wycieczki samolotowe. Wyloty, jakie firma organizuje dotyczą lotnisk w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

Czytaj dalej


Wczasy nad morzem to świetna sposobność do rozpoczęcia uprawiania sportu.

Wiosną gdy na zewnątrz świat się zieleni, a słońce co raz częściej i mocniej grzeje, rodzi się nostalgia za relaksem na świeżym powietrzu. Powstają projekty związane z wyborem miejscowości nadmorskiej i oczekiwania na upragniony wakacje. Pora letnia to najlepszy okres, by zadbać o własne ciało, tężyznę fizyczną, a co za tym idzie o dobry nastrój.

Czytaj dalej


W jakie miejsce zaprosić długi czas nie spotykaną rodzinę lub serdeczną koleżankę?

Czasem zdarza się tak, iż nie chce nam się gotować w lokalu albo chcemy zobaczyć co do zaoferowania mają pozostali. Często jest tak, że podpatrzone posiłki przygotowujemy następnie w domu, co wprawia w podziw własnych domowników.
Gdy pragniemy zjeść smaczny obiad wtenczas wizytujemy takie miejsce jak resturacja we Wrocławiu.

Czytaj dalej