Gdzie odnaleźć najlepszy serwis ciężarówek?

Prowadzenie firmy transportowej może być świetnym pomysłem na biznes, jednakże trzeba wiedzieć, iż ciężarówki względnie prędko ulegają przeróżnego rodzaju awariom. Wynika to oczywiście z faktu, że używane są niemalże na okrągło. Niemniej znaczące jest również to, iż nie zawsze traktowane są przez użytkowników z należytym szacunkiem. Ażeby jak najprędzej wyeliminować awarię i nie stracić przy tym nader sporej gotówki, powinniśmy znaleźć w swojej okolicy renomowany serwis samochodowy.

Czytaj dalej


Opony do auta – jakie wybrać i gdzie wymienić?

Samochód, opony

Autor: iStock
Źródło: iStock

Nadchodzi zima, z pewnością wkrótce temperatura spadnie poniżej zera, spadnie śnieg oraz na drogach pojawi się lód. W związku z tym duża część mieszkańców Poznania albo już założyła opony zimowe, albo dopiero ma zamiar to zrobić. Niektórzy dopiero mają w planach kupno nowych opon, ze względu na to, że zeszłoroczne już nie są bezpieczne, a jeszcze inni analizują gdzie zakupić opony letnie na kolejny rok. Niefortunnie jest to dość duży wydatek, który może dość mocno ograniczyć nasz budżet, co nie jest mile widziane, zwłaszcza w czasie przedświątecznym. Dlatego też każdy szuka możliwości oszczędzenia paru złotych. Ale co zrobić, aby wydając jak najmniej zakupić dobrej jakości produkt?

Czytaj dalej


Filtr paliw i filtry powietrza, a więc podstawowe wyposażenie Twojego auta

W tych czasach wszystko powinno być bardziej sprawne. Staramy się wprowadzić maszyny na całkiem inny poziom, gdy chodzi o ich warunki techniczne. Jest to możliwe, bo następuje bardzo szybki postęp w kwestiach technologicznych. Ale czasem wystarczą dość proste rozwiązania zastosowane w starszych maszynach, żeby te nadążały za dzisiejszymi oczekiwaniami.

Czytaj dalej