Zasady pakowania się na wyjazd

Walizka czy torba? W co się spakować? Tego typu pytania z pewnością przynajmniej raz na jakiś czas zadaje sobie właściwie każdy z nas, kto co najmniej raz w roku gdzieś wyjeżdża. W zasadzie im mniej podróżujemy, tym mniej niestety mamy do czynienia z zasadami pakowania się. Jeżeli jednak macie problemy z sensownym spakowaniem się i nie wiecie, co konkretnie wybrać aby podróżowało się Wam jak najlepiej, macie nas.

Czytaj dalej


Krasnobród – czyli, stwierdzając króciutko: „Serduszko Roztocza” na wyciągnięcie ręki

Czym dokładnie charakteryzuje się miasto Krasnobród? Gdzie się konkretnie znajduje? Co warto w tamtym miejscu obejrzeć? Dlaczego bywa ono nazywane „Serduszkiem Roztocza”? To wszystko i jeszcze więcej nie posiadając najmniejszego problemiku znajdziesz wewnątrz naszego dzisiejszego felietonu!
Miasto Krasnobród, to ułożone w województwie Lubelskim przepiękne lokalizacja, które to – ze względu na swoją lokalizację, a więc samiutki środeczek wspomnianego województwa nazywany jest „Sercem Roztocza”.

Czytaj dalej


Prawie wszyscy już dawno są po tegorocznych urlopach , a Ty jedyny ciągle jeszcze przed

Nie masz maluchów w wieku szkolnym, zatem jesienny okres na urlop dla Ciebie też okazuje się dobry. Zazwyczaj wybierasz ciepłe kraje i pogoda w naszym nie ma wpływu na Twoje wypoczynkowe plany.
Co tu dużo mówić u Ciebie nie ma nigdy kłopotów, do jakiego miejsca się udać – klasyczny spontan przygotowany w parę dni.

Czytaj dalej