Ogumienie musi być dobre

Kiedy wchodzimy do swojego samochodu, chcemy czuć się w nim bezpiecznie, chcemy posiadać świadomość, że w porę uda nam się zahamować, albo wyminąć przeszkodę, iż wjeżdżając na pobocze nie wpadniemy w poślizg. Przez to właśnie tak istotne jest to, żeby nie tylko zainwestować w jak najbezpieczniejsze pojazdy, ale również oraz to, żeby zawsze mieć odpowiednie opony.

Czytaj dalej


Opony do auta – jakie wybrać i gdzie wymienić?

Samochód, opony

Autor: iStock
Źródło: iStock

Zbliża się zima, na pewno niedługo temperatura spadnie poniżej zera, spadnie śnieg i na drogach pojawi się lód. W związku z tym spora część Poznaniaków albo już założyła opony zimowe, albo dopiero zamierza to uczynić. Niektórzy dopiero planują kupno nowych opon, ponieważ te z zeszłego roku już przestały być bezpieczne, a jeszcze inni analizują gdzie kupić opony letnie na przyszły rok. Niefortunnie jest to dość pokaźny wydatek, który może całkiem mocno ograniczyć nasz budżet, co jest niepożądane, zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Z tegoż to powodu każdy szuka możliwości zaoszczędzenia paru groszy. Jednak co zrobić, aby wydając jak najmniej nabyć dobrej jakości wyrób?

Czytaj dalej


Kilka słów o tym, dlaczego warto zadbać o klimę w naszym samochodzie

Jazda autem – bezpieczna!
Jest wiele rozstrzygnięć, znanych jako automobilowe oczyszczacze powietrza – wyprzedawanych w dzisiejszych czasach. Większa część z nich nie nadaje się jednakże jako samochodowe wysokiej jakości oczyszczacze, chociaż tak są określone. Naprawdę należyty oczyszczacz wykonujący dobre ozonowanie klimatyzacji tak faktycznie ma prawo kosztować znacznie więcej aniżeli niejeden samochód, ale taki na pewno potrafi zapewnić bezpieczne powietrze w nowoczesnym aucie.

Czytaj dalej