Gdzie najlepiej nabyć prezent dla faceta?

Kupowanie prezentów mężczyznom nie jest prostym zadaniem, szczególnie, jeśli nie wiemy, czy mają i jakie zainteresowania. Stąd też w pierwszej kolejności warto właśnie tego się dowiedzieć. Jeśli solenizant kocha samochody to nic nie stoi na przeszkodzi, żeby kupić mu coś, co będzie przydatne do jego auta – z pewnością taki prezent przypadnie mu do gustu.

Czytaj dalej


Filtr paliw i filtry powietrza, a więc podstawowe wyposażenie Twojego auta

W obecnych czasach wszystko powinno lepiej funkcjonować. Próbujemy wprowadzić maszyny na zupełnie inny poziom, gdy chodzi o ich warunki techniczne. Jest to realne, bo następuje bardzo szybki postęp w kwestiach technologicznych. Ale czasem wystarczające są dość banalne rozwiązania zastosowane w starszych maszynach, żeby te nadążały za współczesnymi oczekiwaniami.

Czytaj dalej


Cztery kółka niczym z hollywoodzkich superprodukcji

Z tymi Stanami to jest tak, że albo spoglądamy na wszystko, co stamtąd i uśmiech wpełza na naszą twarz, czyli każda rzecz nam pasuje i jesteśmy zachwyceni przez długi czas, lub od razu widzimy jakieś minusy. Podobnie, kiedy spojrzymy na samochody amerykańskie. Można mówić, że są za drogie, że po naszych polskich drogach to się nimi za bardzo nie pojeździ.

Czytaj dalej